MENU
Znajdź oddział bez barier lub mówiący bankomat Znajdź oddział bez barier lub mówiący bankomat

Zobacz film Programu
"Obsługa bez barier"

[zamknij]

Nagrodzone działania

Działania podejmowane przez Santander Bank Polska w ramach Programu „Obsługa bez barier” są doceniane przez
różne organizacje wspierające osoby z niepełnosprawnością oraz władze samorządowe na terenie całej Polski.

Wstęga

Listopad
2016

Logo - Ambasador Konwencji

IPMA Polish Project Excellence Award 2016

W listopadzie 2016 roku zostaliśmy srebrnym Finalistą konkursu organizowanego przez International Project Management Association Polska w kategorii projekty społeczno-organizacyjne. Bank został doceniony za promowanie dobrych praktyk zarządzania unikalnym projektem wśród polskich instytucji finansowych.

Wrzesień
2015

Logo - Ambasador Konwencji

Tytuł Ambasadora Konwencji
o prawach osób
z niepełnosprawnościami

We wrześniu 2015 roku otrzymaliśmy z rąk Rzecznika Praw Obywatelskich wyróżnienie i tytuł Ambasadora Konwencji ONZ o prawach osób z niepełnosprawnościami.

Październik
2012

Logo - Nagroda Forum Dostępnej Cyberprzestrzeni

Nagroda Forum Dostępnej
Cyberprzestrzeni

W październiku 2012 roku otrzymaliśmy nagrodę Forum Dostępnej Cyberprzestrzeni – za szczególny wkład w dostępność usług dla osób niepełnosprawnych.

Wrzesień
2012

Logo - Ranking dostępności stron internetowych Utilitia

1. miejsce w rankingu
dostępności stron internetowych

We wrześniu 2012 roku zajęliśmy 1. miejsce w rankingu dostępności stron internetowych niezależnej firmy badawczej Utilitia.

Marzec
2012

Logo - Lider Świata Bankowości

Tytuł Lidera Świata Bankowości

Na początku marca 2012 roku, również jako pierwszy bank w Polsce, otrzymaliśmy tytuł Lidera Świata Bankowości w kategorii CSR za Program „Obsługa bez barier” przyznany w ramach Polskiego Kongresu Gospodarczego.

Grudzień
2010

Logo - Medal Przyjaciel Integracji

Medal Przyjaciel Integracji

W 2010 roku, jako pierwszy bank w Polsce, otrzymaliśmy Medal Przyjaciel Integracji. Kapituła Medalu doceniła Bank za wrażliwość na niepełnosprawność, traktowanie osób z niepełnosprawnością jako pełnosprawnych obywateli i budowanie społecznej integracji.

Współpraca

W ramach projektu współpracujemy ze Związkiem Banków Polskich na rzecz poprawy jakości obsługi osób z niepełnosprawnościami przez sektor bankowy. Jesteśmy także zapraszani do udziału w panelach dyskusyjnych podczas konferencji dotyczących dostępności usług bankowych dla osób ze szczególnymi potrzebami, np. X Kongres Gospodarki Elektronicznej 2015 organizowany przez ZBP, Konferencja Wojewody Wielkopolskiego „Wiedza kluczem do zmian postaw wobec osób niesłyszących”.

Przy rozwoju Programu
współpracujemy z:

Podziel się opinią

Napisz do nas Ikona - koperty