Uniwersytet Łódzki

Uczelnia:

Logo UŁ
Wydział Zarządzania UŁ to nowoczesna instytucja naukowa nastawiona na współpracę z podmiotami z otoczenia biznesowego i sektora publicznego. Studia na WZ pomagają w nabyciu kwalifikacji menedżerskich, kształtują umiejętności przydatne do podjęcia oraz samodzielnego prowadzenia działalności gospodarczej i dają liczne możliwości rozwoju.
 

Nasz zespół:

Karolina Lipa-Michalec, menedżer Placówki Santander Universidades - Związana z bankowością detaliczną od ośmiu lat, laureatka rankingu TOP 10 Business Ranking. Mocno zaangażowana w łódzkie środowisko akademickie.
Kontakt:
e-mail:Karolina.Lipa@santander.pl
tel. kom. 603 640 085
 

Opis naszej działalności:

Uniwersytet Łódzki to jedna z największych i najbardziej prestiżowych uczelni współpracujących z Santander Universidades w Polsce. W chwili obecnej, Uniwersytet może pochwalić się ponad 40 tysiącami studentów, którzy mają do wyboru 80 różnych kierunków z zakresu nauk humanistycznych, ekonomicznych, przyrodniczych, społecznych i ścisłych. Od początku Listopada 2015 roku, Uniwersytet Łódzki jest również jedną z pięciu pierwszych uczelni posiadających Strefę Santander Universidades. Gdzie nas znaleźć? Nasza placówka znajduje się na parterze Wydziału Zarządzania przy ul. Matejki 22/26.

Jesteśmy do waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach między 9:00 a 17:00. Do zobaczenia!