Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Uczelnia:

Logo UKSW
UKSW jest wyższą uczelnią publiczną, której początki sięgają 1954 roku, kiedy to nosiła nazwę Akademii Teologii Katolickiej. Od 1999 roku działa jako Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie kształcąc ponad 16 000 studentów i doktorantów na 35 kierunkach studiów, posiada 13 uprawnień do nadawania stopnia doktora oraz 9 uprawnień do nadawania stopnia doktora habilitowanego.
 

Nasz zespół:

Milena Wilska
Milena Wilska, menadżer Placówki Santander Universidades - od 6 lat związana z sektorem bankowości detalicznej, absolwentka Wyższej Szkoły Turystyki i Rekreacji w Warszawie.

Od ponad dwóch lat poszerza swoją wiedzę i kompetencje w Santander Bank Polska co w efekcie, w maju 2019 roku, zaowocowało zmianą stanowiska na menadżera placówki Santander Universidades na UKSW. Jej pasją jest jazda na rowerze, oraz poznawanie nowych miejsc.
 
Hanna Kruchelska
Hanna Kruchelska, doradca Placówki Santander Universidades - absolwentka Wyższej Uczelni Zarządzania Informatyki i Administracji w Warszawie na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna.

Od wielu lat związana z działem sprzedaży i relacji z klientem. Uwielbia podziwiać góry oraz zwiedzać najdalsze zakątki świata , jej ulubionym kierunkiem podróży jest Azja.
 

Opis naszej działalności:

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego to jedna z uczelni o najdłuższym stażu współpracy z Santander Universidades w Polsce. Do chwili obecnej, wraz z UKSW, udało się nam zrealizować wiele cennych projektów badawczych oraz wdrożyć innowacyjne rozwiązania technologiczne np. Elektroniczne Legitymacje Studenckie z funkcją płatniczą. Kolejnym wspólnie podjętym przedsięwzięciem stała się Stref Santander Universidades na terenie kampusu przy ulicy Wóyckiego 1/3. Od listopada 2015, nasza placówka znajduje się na parterze budynku 23.

Jesteśmy do waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach między 9:00 a 17:00. Do zobaczenia!