Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Uczelnia:

Logo UAM
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu jest jednym z najlepszych ośrodków akademickich w Polsce. Na renomę uczelni wpływa tradycja sięgająca początków XVI wieku, wybitne osiągnięcia naukowe kadry akademickiej, atrakcyjny program kształcenia studentów i doskonała baza lokalowa. Misją uniwersytetu jest prowadzenie wysokiej jakości badań, kształcenie we współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym oraz rozwijanie społecznej odpowiedzialności.
 

Nasz zespół:

Daria Marciniak, doradca klienta Santander Universidades
- od niedawna związana z bankowością, studentka Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Wrocławskim. Uwielbia podróże i naukę języków obcych.
 

Opis naszej działalności:

Współpracę pomiędzy Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza i Santander Universidades zapoczątkowaliśmy w 2012 roku. Przez ten czas zrealizowaliśmy szereg projektów wspierających środowisko akademickie takie jak:

  • programy stypendialne,
  • udział w Stypendium Santander na prestiżowej uczelni Georgetown University w USA,
  • Akademickie Firmowe Ewolucje - cykl bezpłatnych i certyfikowanych szkoleń dla studentów,
  • wsparcie budowy fit-parku koło Collegium Historicum,
  • sponsoring tak doniosłych wydarzeń jak 100lecie Uniwersytetu, czy mniej oficjalnych np.: Wielkiego Grillowania.

Ciekawostką jest informacja iż Uniwersytet im. Adama Mickiewicza to alma matter Prezesa Santander Banku Polska Michała Gajewskiego.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą działalnością, nawiązaniem współpracy lub potrzebują chwili relaksu pomiędzy zajęciami zapraszamy do Placówki Santander Universidades w Collegium Historicum w godzinach od 9.00 do 17.00