Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Uczelnia:

Logo SGHW
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie jest to najstarsza uczelnia ekonomiczna w Polsce założona w 1906 r. przez Augusta Zielińskiego. SGH to innowacyjna uczelnia rozwijająca twórczy potencjał intelektualny i kształcąca liderów w odpowiedzi na wyzwania przyszłości. W Rankingu Szkół Wyższych 2018 magazynu „Perspektywy” SGH zajęła 1. miejsce w kategorii uczelni ekonomicznych, zajęła też wszystkie trzy pierwsze miejsca w kategorii kierunków ekonomicznych: ekonomia, finanse i rachunkowość oraz zarządzanie; wśród ogółu uczelni akademickich uplasowała się na 12. miejscu.
 

Nasz zespół:

Oliwia Stecka, doradca placówki Santander Universidades - Studentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Logistyka i Administrowanie w Mediach. Od 2018 roku związana z bankowością.
 
Monika Piątkowska, menedżer placówki Santander Universidades - Absolwentka Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora, od ponad 20 lat związana z bankowością w tym 15 lat bankowość prywatna VIP.

Opis naszej działalności:

Współpracę pomiędzy SGH a Santander Universidades rozpoczęliśmy w 2015 roku i od tego czasu jesteśmy jednym z partnerów Uczelni.
Wspólnie zrealizowaliśmy wiele inicjatyw takich jak:

  • modernizacja Dziekanatu Studiów Licencjackich,
  • Digital Day Santander Universidades,
  • Dni Kariery,
  • udział studentów w Stypendiach Santander na jednych z najbardziej prestiżowych uczelniach świata,
  • CEMS Business Project, z którego jesteśmy szczególnie dumni, gdyż wyraźnie pokazał jak dużą wartość przynosi udział w nim dla obu stron – zarówno dla firmy zlecającej projekt, jak i dla studentów.

Od 2018 na SGH funkcjonuje Placówka Santander Universidades w Szkole Głównej Handlowej, której zadaniem jest nawiązywanie współpracy z organizacjami studenckimi, kadrą akademicką i studentami, aby jeszcze lepiej rozumieć potrzeby edukacji wyższej w Polsce.

Placówka relacyjna Santander Universidades składa się z 3 stref:

  • salki networkingowej, z której mogą skorzystać organizacje studenckie , koła naukowe, kadra akademicka oraz aktywni studenci do przeprowadzenia spotkań czy warsztatów
  • strefy relaksu
  • strefy obsługi i informacji o programie Santander Universidades

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą działalnością zapraszamy do Placówki Santander Universidades w budynku A na I piętrze Uczelni przy ul. Rakowiecka 24. Jesteśmy do waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach między 9:00 a 17:00. Do zobaczenia!