Politechnika Gdańska

Uczelnia:

Logo PG
Politechnika Gdańska jest najstarszą i największą uczelnią techniczną Polski Północnej. Uczelnia zajmuje pierwsze miejsce w ministerialnym rankingu uczelni najczęściej wybieranych przez kandydatów na studia, jak również znajduje się w pierwszej dziesiątce najlepszych uczelni akademickich w Polsce wg rankingu „Perspektywy”. Politechnika Gdańska dba o najwyższe standardy prowadzenia badań naukowych w Europie potwierdzone przez logo HR Excellence in Research. Gmach Główny Politechniki Gdańskiej oraz otaczający go kampus został uznany za jedną z 10 najpiękniejszych siedzib wyższych uczelni w Europie w rankingu tygodnika The Times Higher Education.
 

Nasz zespół:

Mariola Piskorska, menedżer Placówki Santander Universidades - od ponad 13 lat związana z bankowością detaliczną, absolwentka UMK w Toruniu, Wydział Prawa i Administracji, kierunek prawo.
 
Agata Chowicka, doradca klienta Placówki Santander Universidades - w bankowości detalicznej trzeci rok. Studentka Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych na Uniwersytecie Gdańskim.

Opis naszej działalności:

Politechnika Gdańska to pierwsza uczelnia w północnej Polsce, która dołączyła do programu Santander Universidades. Zapraszamy społeczność akademicką do odwiedzenia naszej strefy która mieści się w Gmachu B, przy ul. Narutowicza 11/12, na parterze.

Jesteśmy do waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach między 9:00 a 17:00. Do zobaczenia!