Branch in Branch

Uczelnia:

Politechnika Wrocławska jest jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się uczelni technicznych w Polsce. Wiodącą pozycję zawdzięcza wysokiemu poziomowi kształcenia, prowadzonym badaniom, a także współpracy z biznesem. Dzięki nim od kilku lat niezmiennie Politechnika Wrocławska utrzymuje status lidera innowacyjności. Wyspecjalizowana kadra naukowo-dydaktyczna, światowy poziom badań naukowych, a także nowoczesna infrastruktura oraz międzynarodowa współpraca z ośrodkami naukowo-badawczymi w kraju i na świecie są gwarantem najwyższej jakości kształcenia na Politechnice Wrocławskiej.

Nasz zespół:

Monika Bejma, menedżer Placówki Santander Universidades - Od dziewięciu lat związana z bankowością, wielokrotna laureatka konkursów Banku Zachodniego WBK (obecnie Santander Bank Polska). Z wykształcenia pedagog, posiada również dyplom z prawa bankowego. Jej pasją jest kolarstwo górskie.
e-mail:Monika.Bejma@santander.pl
tel. kom.: (+48) 510 027 715
 
Jagoda Kozik, doradca Placówki Santander Universidades - Absolwentka Politechniki Wrocławskiej, która od kilku lat zajmuje się marketingiem i organizacją eventów. Z zamiłowania dziennikarka, uczy się języka hiszpańskiego i uwielbia koty brytyjskie.
e-mail:Jagoda.Kozik@santander.pl
tel. kom.: (+48) 609 715 087

Opis naszej działalności:

„Branch in Branch” to jedno z rozwiązań stosowanych przez Santander Universidades na całym świecie. Łącząc standardowy oddział ze Strefą Santander Universidades, tworzymy nową jakość bankowości, która odpowiada na potrzeby wielu środowisk jednocześnie. Pierwszy w Polsce „Branch in the Branch” znajduje się na terenie Politechniki Wrocławskiej przy ul. Norwida 1/3.

Jesteśmy do waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach między 9:00 a 16:00. Do zobaczenia!