Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie

Uczelnia:

Logo AWF
Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie rozpoczęła swoją działalność 29 listopada1929 roku. Uczelnia posiada 5 wydziałów, 7 kierunków i kształci ponad 6000 studentów. Kampus uczelni wpisany jest do rejestru zabytków Województwa Mazowieckiego ze względu na wyjątkowy i niespotykany przykład polskiej architektury dwudziestolecia międzywojennego. AWF Warszawa to również sukcesy sportowe, uczelnia może się pochwalić sporym zbiorem medali, zdobytych przez studentów na każdych Igrzyskach Olimpijskich.
 

Opis naszej działalności:

Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie to jedyna uczelnia sportowa w programie Santander Universidades. W ramach dotychczasowej współpracy udało nam się wspólnie wyremontować i przygotować dla studentów specjalną strefę w której mogą odpocząć, skorzystać z Sali konferencyjnej, czy zapytać o możliwość własnego rozwoju czy wsparcia w postaci stypendiów i grantów.
W najbliższych czasie planujemy wdrożyć program stypendialny, który będzie skierowany zarówno do kadry jak i studentów, którzy dzięki temu będą mogli rozwijać swoje zainteresowania i poszerzać wiedzę przydatną do dalszego rozwoju.
Na chwilę obecną zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszej strefy która mieści się w budynku głównym, na pierwszym piętrze przed wejściem do biblioteki.

Jesteśmy do waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach między 9:00 a 17:00. Do zobaczenia!