Akademia Leona Koźmińskiego

Uczelnia:

Logo ALK
Akademia Leona Koźmińskiego to najlepsza uczelnia ekonomiczna w Polsce i w Europie Środkowo Wschodniej według prestiżowego rankingu "Financial Times". To jedyna uczelnia w kraju posiadająca międzynarodowe akredytacje AACSB, EQUIS, AMBA i CEEMAN. ALK jest uczelnią przyjazną studentom, proponując znakomite warunki w nowoczesnych budynkach, świetną atmosferę, umiarkowane i stabilne opłaty za studia oraz szerokie możliwości uzyskiwania stypendiów.
 

Nasz zespół:

Łukasz Łoś
Łukasz Łoś, menedżer Strefy Santander Universidades - Absolwent dziennikarstwa Uniwersytetu Wrocławskiego, od dwóch lat związany z bankowością. Na co dzień pełny energii, ambitny i zmobilizowany do działania.
Kontakt:
e-mail:Lukasz.Los@santander.pl
 
Bartosz Urban
Bartosz Urban, doradca Strefy Santander Universidades - Student Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku Finanse i Rachunkowość. Były członek Samorządu Studentów ALK odpowiedzialny za sprawy kulturalne.

Opis naszej działalności:

Akademia Leona Koźmińskiego to jedna z najlepszych biznesowych uczelni prywatnych w Polsce. Ze względu na wyjątkową otwartość na nowoczesne rozwiązania oraz długoletnią współpracę z Santander Universidades, Akademia Leona Koźmińskiego została wybrana jako jedna z pięciu pierwszych szkół wyższych posiadających Strefę Santander Universidades. Od listopada 2015 roku, nasza placówka znajduje się na parterze atrium w budynku głównym przy ulicy Jagiellońskiej 57/59 w Warszawie.

Jesteśmy do waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach między 9:00 a 17:00. Do zobaczenia!