Konkurs LUMEN 2017

Leaders in University Management

www.lumen.edu.pl

Konkurs LUMEN 2017 Leaders in University Management

Konkurs LUMEN to idea mająca na celu identyfikację i promocję najlepszych praktyk w obszarze profesjonalnego zarządzania szkołami wyższymi, zapoczątkowana z inicjatywy firmy doradczo-technologicznej PCG Academia w 2015 roku.

Konkurs adresowany jest do kadry zarządzającej polskich uczelni, a jego celem jest identyfikowanie i promowanie najlepiej zarządzanych projektów w szkołach wyższych. W pierwszej edycji konkursu LUMEN uczestniczyło 65 uczelni z całej Polski, które zgłosiły niemal 170 wniosków konkursowych. Nagrody za efektywne zarządzanie w pięciu obszarach profesjonalnego zarządzania uczelnią otrzymali rektorzy, menedżerowie i zespoły z jedenastu szkół wyższych.

Wnioski konkursowe w ramach trzech tegorocznych kategorii konkursowych należy zgłaszać w terminie do 30 czerwca 2017 roku za pośrednictwem strony internetowej www.lumen.edu.pl. Rozstrzygniecie konkursu odbędzie się podczas Konferencji Lumen w listopadzie br.

KATEGORIE

  • Rozwój – Realizacja projektów i przedsięwzięć w ramach wdrażania strategii uczelni
  • Zarządzanie – Innowacyjna metoda zarzadzania w obszarach kształcenia, badań naukowych i organizacji uczelni.
  • Współpraca – Kształtowanie relacji z interesariuszami uczelni: studentami, pracodawcami, partnerami naukowymi, społecznością lokalną
 

Aktualności

W te wakacje 11 osób z Polski jedzie na Stypendia Santander w USA

news

Zakończyliśmy nabór studentów do międzynarodowych projektów Stypendialnych Santander. Na uczestników czekają intensywne wakacyjne kursy, które mają na celu rozwój kompetencji w międzynarodowym środowisku: Santander-Yale International Experience Summer Program Georgetown Summer Workshop-Social In...