Santander Bank Polska S.A. (dotychczas Bank Zachodni WBK S.A.) jest trzecim pod względem wielkości aktywów bankiem w Polsce.

Oferuje rozwiązania finansowe dla osób indywidualnych, mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz polskich i międzynarodowych korporacji.

Bank ma jedną z największych w Polsce sieci oddziałów i placówek partnerskich jak również świadczy usługi poprzez elektroniczne kanały dostępu, w tym bankowość mobilną. Jest jednym z liderów rynku w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii w usługach bankowych, konsekwentnie budując swoją markę zgodnie ze strategicznym celem osiągnięcia pozycji najlepszego banku dla klienta.

Priorytetem Santander Bank Polska jest zadowolenie i lojalność klientów, stąd Bank regularnie wprowadza do oferty innowacyjne funkcjonalności, które pomagają dbać o finanse osobiste oraz efektywnie zarządzać finansami firmowymi.

Zobacz co zyskujesz

Brak opłaty wstępnej

Dołączenie do naszej sieci nie wiąże się z żadną opłatą. Wymagamy jedynie posiadania środków na wynajęcie/zakup lokalu, wyposażenia go zgodnie ze standardem banku i środków na bieżące prowadzenie działalności.

Pomoc w wyposażeniu placówki

Zapewniamy zewnętrzne oznakowanie placówki oraz wewnętrzny element wizerunkowy a także użyczamy sprzęt komputerowy.

Szeroka oferta produktowa

Placówki partnerskie oferują produkty i usługi dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Sprawdź ofertę na stronie santander.pl

Ciekawe szkolenia

Dostarczamy wiedzę nie tylko o produktach i usługach. Uczymy doradców w jaki sposób prowadzić rozmowę sprzedażową a partnerów zarządzania biznesem i przywództwa.

Dodatkowe wynagrodzenie

Oprócz standardowego prowizyjnego wynagrodzenia partner może liczyć na dodatkowe profity.

Wsparcie reklamowe

Naszym partnerom zapewniamy dostęp do bezpłatnych materiałów reklamowych a także fundusz reklamowy, nawet 8000 zł na rok.

Inwestycja

Inwestycja w placówkę jest uzależniona od powierzchni i stanu technicznego lokalu. Adaptacja lokalu o powierzchni ok. 40 m2 na placówkę trzystanowiskową to koszt ok. 25 tysięcy złotych plus nakłady związane z dostosowaniem lokalu do standardów banku.

Kwota 25 tys. zł obejmuje:

Zależy nam, by klienci czuli się w naszych placówkach po prostu dobrze.

Wymagania dotyczące lokalu:

Kontakt

Santander Bank Polska S.A.
Biuro Rozwoju Placówek Partnerskich

Plac Andersa 5,
61-984 Poznań

e-mail: kontakt.partner@santander.pl