X

Zostaw kontakt, oddzwonimy do Ciebie!

Zamów kartę i odbierz na start 120 Monet

120 Monet na start za zawarcie umowy o kartę kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk

Płać kartą kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk
i zgarnij nawet 180 Monet

5 Monet za każdorazową płatność kartą kredytową na Allegro za min. 40 zł. - przez pierwszych 6 miesięcy od zawarcia umowy o udzielenie kredytu i wydania karty kredytowej (maksymalnie 15 Monet miesięcznie),

1 Moneta za każdorazową transakcję bezgotówkową kartą kredytową, w tym transakcję poza Allegro, na kwotę min. 40 zł - przez pierwszych 6 miesięcy od zawarcia umowy o udzielenie kredytu i wydania karty kredytowej (maksymalnie 15 Monet miesięcznie).

Czym są Monety?

Dzięki Monetom zapłacisz mniej za zakupy na Allegro! Każda 1 Moneta pozwoli Ci zaoszczędzić 1 zł i jest ważna 1 rok. Uzbieraj minimum 10 Monet i wykorzystaj je przy zakupach na Allegro za minimum 40 zł (nie licząc kosztów przesyłki). Przy jednej płatności możesz wykorzystać od 10 do 100 Monet.

Jak skorzystać z promocji i otrzymać 300 Monet

1

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz na stronie promocji do 31 sierpnia 2020 roku

2

Podpisz umowę

Po kontakcie z doradcą Santander Bank Polska podpisz umowę o kartę kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk i udziel wymaganych zgód

3

Korzystaj z karty

Korzystaj z karty kredytowej Visa Silver Akcja Pajacyk przez kolejne 6 miesięcy, aby otrzymać łącznie 300 Monet

Karta kredytowa Santander Visa Silver Akcja Pajacyk
to same korzyści:

za kartę Visa Silver Akcja Pajacyk

Wystarczy 10 razy zapłacić kartą w ciągu pierwszych 3 miesięcy.
Warunek ten dotyczy pierwszego roku używania karty.

Kupuj teraz, płać później

Z przyznanego limitu karty kredytowej od 1 000 do 20 000 zł skorzystasz bez odsetek nawet do 54 dni
(nie dotyczy wypłat z bankomatów).

Pieniądze od ręki dzięki usłudze Fast Cash

Korzystasz z pieniędzy jeszcze przed otrzymaniem karty. Już w chwili złożenia wniosku o kartę (w oddziale lub na infolinii banku) możesz zlecić przelew z limitu karty na dowolny rachunek osobisty. Klient może skorzystać z usługi Fast Cash pod warunkiem otrzymania pozytywnej decyzji kredytowej.

Wiesz o wszystkich wydatkach

Historię swoich transakcji na karcie znajdziesz w bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej.

Karta Visa Silver Akcja Pajacyk dostępna dla każdego

Nie musisz mieć konta w banku, wystarczy minimalny udokumentowany dochód 650 zł.

Zbierasz Monety

+ 120 Monet za podpisanie umowy o kartę kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk

+ 5 Monet za płatność min. 40 zł na Allegro (maks. 15 Monet w miesiącu przez kolejne 6 miesięcy)

+ 1 Moneta za zakupy poza Allegro za min. 40 zł (maks. 15 Monet w miesiącu przez kolejne 6 miesięcy)

Przykład reprezentatywny

Bank od wykorzystanej kwoty limitu w rachunku karty kredytowej Visa Silver Akcja Pajacyk 3 400 zł pobiera odsetki według zmiennej stopy procentowej, równej stopie odsetek maksymalnych wskazanych w art. 359 § 21 kodeksu cywilnego, tj. 7,2% w stosunku rocznym. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 11,46%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowych kosztów) 3 400 zł, całkowita kwota do zapłaty 3 928,27 zł, oprocentowanie zmienne 7,2% w skali roku, całkowity koszt kredytu 528,27 zł (w tym: odsetki 348,27 zł, opłata roczna i miesięczne 180 zł). Dla wyliczeń RRSO przyjęto łącznie następujące założenia: limit kredytowy zostaje w pełni wykorzystany przez dokonanie jednej transakcji bezgotówkowej, data księgowania transakcji na rachunku karty jest zgodna z datą pierwszego zestawienia operacji, a pozostałe zadłużenie zostaje spłacone w ciągu 24 miesięcy; miesięczna spłata zadłużenia wynosi 3% kwoty limitu kredytowego (z wyłączeniem ostatniej spłaty, która jest równa pozostałemu do spłaty saldu zadłużenia) i następuje zawsze w dniach wskazanych na zestawieniach operacji jako termin płatności. Kalkulacje zostały dokonane na dzień 29.05.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie.