Konieczność wyjazdu za granicę, spłata kredytu walutowego, a może szybkie przewalutowanie pieniędzy przekazanych przez rodzinę? Wymiana walut online jest łatwiejsza niż w tradycyjnym kantorze. W kantorze internetowym możesz kupić lub sprzedać walutę bez wychodzenia z domu – łatwo, szybko i w atrakcyjnej cenie.

Podczas wyjazdu zagranicznego…

Przed wyjazdem za granicę warto zadbać o wygodny i szybki dostęp do waluty, co przydaje się zwłaszcza w nieprzewidzianych sytuacjach. Dzięki możliwości wymiany walut online, nie zaskoczy Cię nawet zmiana lotniska czy odwołany lot. Za wszystko można zapłacić jedną kartą płatniczą, która łączy się z kontami w euro, funtach czy dolarach.

… i w pracy za granicą

Pracujesz za granicą? A może mąż czy syn czasowo pojechał tam dorobić? Z pewnością zależy Ci, by mieć jak najlepszy kurs wymiany i wygodne przelewy do Polski. Dobrze, gdy masz możliwość zarządzania pieniędzmi na koncie, nawet jeśli jesteś daleko. W aplikacji bankowej można je wymienić w każdej chwili i wysłać przelew do bliskiej osoby czy opłacić rachunki. Opcja ta sprawdzi się również, gdy Twoje dziecko wyjedzie na kurs językowy lub wymianę studencką – zawsze przekażesz mu pieniądze wygodnie i szybko.

Spłata kredytu w walucie

Kredyt w walucie także można spłacać po atrakcyjnym kursie. Korzystaj ze zleceń planowanych lub zleceń warunkowych, które możesz zdefiniować w kantorze online. Określ termin albo wskaż kurs, a waluta wymieni się automatycznie. Jeśli chcesz mieć bieżące informacje o kursie, a nie chcesz definiować zleceń wymiany – zamów alert kursowy. Bank automatycznie wyśle Ci informację o tym, jaki jest kurs euro, franka szwajcarskiego czy innej, wybranej waluty, a Ty podejmiesz decyzję, czy zdecydujesz się na wymianę teraz, czy jeszcze poczekasz.

Wygodnie i tanio

W kantorze online Santander Bank Polska wymienisz waluty za pośrednictwem dobrze Ci znanej bankowości online lub w bankowej aplikacji mobilnej. Kantor internetowy jest dostępny w ofercie specjalnej przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Kupisz w nim walutę nie tylko wygodnie, ale także korzystnie – kursy są kształtowane w oparciu o aktualne ceny rynkowe. Korzystanie z kantoru online jest bezpłatne, nie ma prowizji za wymianę i opłat za definiowanie zleceń.

Jeśli korzystasz już z Santander online, kantor internetowy masz bez żadnych formalności czy dodatkowych umów – po prostu poszukaj go w swojej bankowości online lub aplikacji mobilnej.

A może dawka nowych informacji?

Sprawdź artykuły przygotowane specjalnie dla Ciebie.

 

Gdy liczy się czas. Co to jest przelew natychmiastowy?

Sprawdzamy saldo rachunku, robimy szybki przelew, płacimy BLIKIEM, zatwierdzamy zmiany limitów i wymieniamy walutę – a to dopiero początek możliwości, jakie dają nam aplikacje mobilne banków.

Czytaj dalej
 

Wszechstronne, wygodne, bezpieczne – najlepsze aplikacje mobilne banków

Sprawdzamy saldo rachunku, robimy szybki przelew, płacimy BLIKIEM, zatwierdzamy zmiany limitów i wymieniamy walutę – a to dopiero początek możliwości, jakie dają nam aplikacje mobilne banków.

Czytaj dalej
 

BLIK, czyli płatność na wyciągnięcie kciuka.

Płacisz, wypłacasz, przelewasz – od ręki, gdziekolwiek jesteś. Klik i gotowe.

Czytaj dalej
 

Jak płacić zbliżeniowo telefonem i smartwatchem?

Fizyczna karta coraz częściej ustępuje miejsca telefonom i zegarkom. Taki mobilny portfel mamy zawsze przy sobie.

Czytaj dalej
 

Jak robić zakupy przez internet?

Zakupy przez internet są bardzo wygodne - przede wszystkim jednak mają być bezpieczne. Płatności realizowane kartą płatniczą sprawiają, że bezpieczeństwo zwiększa się jeszcze bardziej.

Czytaj dalej
 

Jak założyć konto w banku przez Internet?

Szybko, sprawnie i wygodnie, bo bez wychodzenia z domu. Do otwarcia konta w banku wystarczy Ci smartfon lub laptop z kamerą oraz ważny dowód osobisty.

Czytaj dalej
 

Bo każdy ma konto w banku…

Rachunek bankowy dla dziecka staje się już standardem. Dlaczego warto założyć konto dla dziecka i jak bezpiecznie kontrolować jego finanse?

Czytaj dalej
 

5 zasad bezpiecznego bankowania

Nowoczesne usługi bankowe w Polsce są coraz bezpieczniejsze, a aż 90 proc. klientów banków uważa, że ich pieniądze są dobrze chronione. Najsłabszym ogniwem jest wciąż człowiek. Jak bezpiecznie korzystać z nowoczesnej bankowości elektronicznej?

Czytaj dalej
 

Telefon z BLIKIEM zamiast portfela

Nie chcesz brać torebki za każdym razem, kiedy wychodzisz z domu? Portfel nie mieści Ci się w kieszeni? Boisz się, że zgubisz kartę płatniczą na imprezie? Nie ma problemu – wystarczy BLIK w telefonie!

Czytaj dalej
 

Dodatkowa kieszeń w spodniach. Jak przelewy na telefon zmieniają modę

Światowe trendy coraz chętniej czerpią inspirację z rozwiązań wynikających z naturalnych postaw konsumenckich. Jedną z nich jest specjalnie zaprojektowana bezpieczna kieszeń, z której kradzież smartfona jest praktycznie niemożliwa.

Czytaj dalej
 

Konta z różnych banków w jednym miejscu

Dzięki otwartej bankowości możesz mieć dostęp do swoich kont z różnych banków w jednej bankowości internetowej i aplikacji mobilnej. Możesz sprawdzać saldo, historię i zlecać przelewy.

Czytaj dalej
ikona poprzedni ikona następny

Wyzwanie bankowania:
Kup wygodnie obcą walutę bez wstawania z leżaka

Oglądaj

Wyzwanie bankowania:
Wyślij przelew zanim kawa przeleje się do kubka

Oglądaj

Wyzwanie bankowania:
Pobierz aplikacją mobilną zanim przyjedzie pizza

Oglądaj

Wyzwanie bankowania:
Załóż nastolatkowi pierwsze konto

Oglądaj
ikona poprzedni ikona następny
X