Światowe trendy coraz chętniej czerpią inspirację z rozwiązań wynikających z naturalnych postaw konsumenckich. Jedną z nich jest specjalnie zaprojektowana bezpieczna kieszeń, z której kradzież smartfona jest praktycznie niemożliwa. W dobie przelewów BLIK na telefon czy – szerzej – bankowości mobilnej to szczególnie ważne.

Zdarza się, że wychodzisz z domu bez dokumentów lub portfela, ale nigdy bez telefonu! Smartfon stał się centrum zarządzania wieloma usługami, z bankowością na czele. Jakie funkcje na telefon ułatwiają codzienne bankowanie?

BLIK w telefonie

Możesz nim płacić w sklepach i internecie, a także wypłacać pieniądze w bankomacie bez użycia karty. To łatwe i szybkie. BLIK opiera się na autoryzacji transakcji kodem, który generuje się w aplikacji bankowej.
BLIK umożliwia też błyskawiczne przelewy na telefon. To doskonały i szybki sposób na przekazanie pieniędzy bez konieczności podawania numeru konta. Odbiorca musi być w bazie powiązań BLIK. Wystarczy wpisać numer telefonu odbiorcy i kwotę przelewu.

Mobilne centrum zarządzania finansami

Właściciele konta w Santander Bank Polska mogą nim łatwo zarządzać w aplikacji Santander mobile. To prawdziwe mobilne centrum dowodzenia, w którym aktywujesz kartę i nadasz jej PIN, dodasz kartę do portfela mobilnego Google Pay oraz Apple Pay, a także zmienisz limity transakcji lub zablokujesz kartę płatniczą. W aplikacji masz też dostęp do kantoru Santander. Możesz w nim szybko i wygodnie wymieniać waluty po atrakcyjnym kursie. W ofercie specjalnej wszystko to zrobisz o każdej porze dnia i nocy.
Dzięki aplikacji będziesz zawsze na bieżąco ze swoimi finansami. Jeśli otrzymasz przelew, poinformuje Cię o tym, a także o tym, aby spłacić na czas swoją kartę kredytową, unikając odsetek. Dowiesz się też o nieudanych próbach logowania do Twojej bankowości internetowej lub mobilnej oraz o zaplanowanych przerwach działaniu banku. Wszystko dzięki wygodnym powiadomieniom Push w Twoim telefonie. Są one bezpłatne i można je łatwo aktywować w ustawieniach aplikacji Santander mobile (zakładka powiadomienia-alerty24).

Dodatkowe funkcje aplikacji

Santander mobile to również wirtualny pomocnik w codziennych sprawach, nie tylko w bankowości. W aplikacji możesz kupić bilet komunikacji miejskiej lub opłacić parking w strefie płatnego parkowania (aktualną listę miast z dostępną usługą znajdziesz na stronie banku). W bankowej apce możesz także zamówić taksówkę, a nawet skorzystać z tzw. poczty kwiatowej, by zlecić dostarczenie bukietu pod wskazany adres.

A może dawka nowych informacji?

Sprawdź artykuły przygotowane specjalnie dla Ciebie.

 

Gdy liczy się czas. Co to jest przelew natychmiastowy?

Sprawdzamy saldo rachunku, robimy szybki przelew, płacimy BLIKIEM, zatwierdzamy zmiany limitów i wymieniamy walutę – a to dopiero początek możliwości, jakie dają nam aplikacje mobilne banków.

Czytaj dalej
 

Wszechstronne, wygodne, bezpieczne – najlepsze aplikacje mobilne banków

Sprawdzamy saldo rachunku, robimy szybki przelew, płacimy BLIKIEM, zatwierdzamy zmiany limitów i wymieniamy walutę – a to dopiero początek możliwości, jakie dają nam aplikacje mobilne banków.

Czytaj dalej
 

BLIK, czyli płatność na wyciągnięcie kciuka.

Płacisz, wypłacasz, przelewasz – od ręki, gdziekolwiek jesteś. Klik i gotowe.

Czytaj dalej
 

Jak płacić zbliżeniowo telefonem i smartwatchem?

Fizyczna karta coraz częściej ustępuje miejsca telefonom i zegarkom. Taki mobilny portfel mamy zawsze przy sobie.

Czytaj dalej
 

Jak robić zakupy przez internet?

Zakupy przez internet są bardzo wygodne - przede wszystkim jednak mają być bezpieczne. Płatności realizowane kartą płatniczą sprawiają, że bezpieczeństwo zwiększa się jeszcze bardziej.

Czytaj dalej
 

Jak założyć konto w banku przez Internet?

Szybko, sprawnie i wygodnie, bo bez wychodzenia z domu. Do otwarcia konta w banku wystarczy Ci smartfon lub laptop z kamerą oraz ważny dowód osobisty.

Czytaj dalej
 

Bo każdy ma konto w banku…

Rachunek bankowy dla dziecka staje się już standardem. Dlaczego warto założyć konto dla dziecka i jak bezpiecznie kontrolować jego finanse?

Czytaj dalej
 

5 zasad bezpiecznego bankowania

Nowoczesne usługi bankowe w Polsce są coraz bezpieczniejsze, a aż 90 proc. klientów banków uważa, że ich pieniądze są dobrze chronione. Najsłabszym ogniwem jest wciąż człowiek. Jak bezpiecznie korzystać z nowoczesnej bankowości elektronicznej?

Czytaj dalej
 

Wymieniaj waluty online

Konieczność wyjazdu za granicę, spłata kredytu walutowego, a może szybkie przewalutowanie pieniędzy przekazanych przez rodzinę?

Czytaj dalej
 

Telefon z BLIKIEM zamiast portfela

Nie chcesz brać torebki za każdym razem, kiedy wychodzisz z domu? Portfel nie mieści Ci się w kieszeni? Boisz się, że zgubisz kartę płatniczą na imprezie? Nie ma problemu – wystarczy BLIK w telefonie!

Czytaj dalej
 

Konta z różnych banków w jednym miejscu

Dzięki otwartej bankowości możesz mieć dostęp do swoich kont z różnych banków w jednej bankowości internetowej i aplikacji mobilnej. Możesz sprawdzać saldo, historię i zlecać przelewy.

Czytaj dalej
ikona poprzedni ikona następny

Wyzwanie bankowania:
Kup wygodnie obcą walutę bez wstawania z leżaka

Oglądaj

Wyzwanie bankowania:
Wyślij przelew zanim kawa przeleje się do kubka

Oglądaj

Wyzwanie bankowania:
Pobierz aplikacją mobilną zanim przyjedzie pizza

Oglądaj

Wyzwanie bankowania:
Załóż nastolatkowi pierwsze konto

Oglądaj
ikona poprzedni ikona następny
X